Rekrutacja
do liceum Da Vinci

2020-2021
Zadzwoń pod 604... Pokaż numer 604 617 495

Dwujęzyczne liceum

Rekrutacja do liceum Da Vinci trwa! Matura międzynarodowa IB, lekcje prowadzone w j. angielskim, kreatywne środowisko - zobacz, co czeka na Ciebie w naszej szkole!

Da Vinci High School to niepubliczne liceum dwujęzyczne oferujące najwyższy poziom edukacji prywatnej. Budynek szkoły znajduje się przy ulicy Pilotów 4c i stanowi połączenie szkoły podstawowej ze szkołą średnią. Oferujemy 2 programy nauczania: matura polska i matura międzynarodowa IB.

W naszej szkole uczniowie codziennie mówią po angielsku, co pozwala im na perfekcyjne opanowanie tego języka. Oferujemy ciekawe zajęcia dodatkowe, kursy specjalistyczne i częste zagraniczne wyjazdy. Z nami odkryjesz swoje predyspozycje zawodowe, uzyskasz najlepsze wyniki z egzaminów i dostaniesz się na wymarzoną uczelnię - w Polsce lub za granicą!

Dlaczego warto?

Matura międzynarodowa

Matura międzynarodowa to dwuletni program nauczania oparty na metodzie projektowej i wysokiej aktywności ucznia. Zapewnia wykształcenie na najwyższym poziomie i sukces w ramach międzynarodowej kariery zawodowej. Matura IB to drzwi do najlepszych światowych uczelni.

Nowoczesne wyposażenie

W liceum Da Vinci czekają na Ciebie przestronne wnętrza, multimedialne pracownie i innowacyjne cyfrowe rozwiązania. Nowoczesne środowisko szkoły zapewnia pełną interaktywność w nauczaniu.

Rzeczywiste nauczanie online

Korzystamy z najnowszych narzędzi umożliwiających zdalne nauczanie. Nasi uczniowie biorą udział w lekcjach prowadzonych na żywo, dzięki czemu zachowują pełną interaktywność z nauczycielami i uczniami mimo ich obecności w różnych miejscach.

Bogaty wybór zajęć dodatkowych

Liceum dwujęzyczne Da Vinci oferuje ciekawe zajęcia fakultatywne, dzięki którym uczniowie rozwijają swoje talenty i zainteresowania. Programowanie, Design, Debaty Oksfordzkie, Akademia Młodego Lekarza - to tylko niektóre z zajęć Da Vinci’s After School Club!

Lekcje w j. angielskim

W liceum Da Vinci nie tylko uczymy języków obcych, w naszej szkole prowadzimy lekcje, na których j. angielski jest językiem wykładowym!

Dostęp do najlepszych uczelni

Marzy Ci się Harvard, Oxford, Princeton albo Cambridge? Ukończenie programu matury międzynarodowej IB pozwala na studia na najbardziej prestiżowych uczelniach świata!

Dołącz do nas!

Liceum Da Vinci

Jak się rekrutować?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i umów się na spotkanie w wybranej placówce.

Pokaż e-mail lub tel. 604-617-495

Przyprowadź dziecko na spotkania z nauczycielem języka angielskiego i psychologiem (możliwe również online).

Wypełnij dokumenty umożliwiające Twojemu dziecku bezpłatne lekcje próbne w naszej szkole i przyprowadź je na darmowe zajęcia.

Podejmij decyzję i podpisz z nami umowę. Zapraszamy do liceum Da Vinci!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas na Facebooku!

lub

Zostaw swojego maila, a my odezwiemy się do Ciebie!

Rekrutacja do liceum Da Vinci

trwa CAŁY ROK!

Twoja ścieżka rozwoju, czyli rozszerzenia wybranych przedmiotów

Blok humanistyczny

Rozwijaj swoje humanistyczne talenty!

Wybierz:
Język polski
Sztuka & Design
Debaty / Native Speaker
Historia
WOS
Filozofia
J. polski jako j. obcy
Język polski

Doskonal swoje umiejętności pisania, czytania i interpretacji. Poznawaj odległe epoki literackie i zmierz się z największymi dziełami literatury polskiej i światowej. Odkrywaj swoje talenty redaktorskie i pozwól ponieść się fantazji podczas pisania. Niech nie straszne Ci będą wątpliwości gramatyczne i ortograficzne pułapki!

Sztuka & Design

Jeśli coś możesz sobie wyobrazić - możesz to urzeczywistnić. Na lekcjach sztuki i projektowania odkryjesz nie tylko inspiracje, ale także narzędzia i wiedzę niezbędną do ćwiczenia rysunku, malowania, tworzenia. Praktyka czyni mistrza - jeśli inni mogą to zrobić, ty też możesz!

Debaty / Native Speaker

Rozwijaj swoje umiejętności myślenia i mówienia po angielsku z native speakerem, ćwicząc wyrażanie swoich popartych faktami opinii z szacunkiem do drugiego człowieka. Jedna z nielicznych lekcji, na których trzeba się trochę pokłócić z nauczycielem ;)

Języki obce

Szlifuj z nami wybrane języki!

Wybierz:
Język angielski
Język niemiecki
Język francuski
Język włoski
Język rosyjski
Łacina
Język angielski

Frank Smith twierdził, że: „Jeden język stawia Cię na korytarzu życia. Dwa języki otwierają wszystkie drzwi po drodze”. Nauczmy się wspólnie angielskiego i przejdźmy przez nie razem!

Blok ścisły

Odkryj tajemnice nauk ścisłych!

Wybierz:
Geografia
Biologia
Matematyka
Fizyka
Chemia
Przyroda
Informatyka
Technika
Geografia

Jimmy Buffett powiedział: „Bez geografii nie ma Cię nigdzie”, więc przyjdź do Da Vinci i odkryj z nami świat!

Biologia

Podczas naszych lekcji biologii dowiemy się wielu rzeczy o sobie i otaczającym nas świecie. Poznamy sekrety wszystkich żywych istot. Ale to nie będzie jedyna podróż, w którą wyruszymy. Mikrokosmos - świat niewidoczny dla ludzkiego oka jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Czy jesteś gotowy, aby odkrywać?

Przedmioty IB

Przygotuj się do matury międzynarodowej!

Wybierz:
Wkrótce dostępne przedmioty!

Rozwijaj swoje pasje!

"W liceum Da Vinci zawsze dzieją się ciekawe rzeczy: mamy interaktywne lekcje, wyjazdy zagraniczne oraz wiele zajęć pozalekcyjnych, dzięki którym możemy rozwijać swoje zainteresowania. Nasi nauczyciele zachęcają nas do wyrażania swojej kreatywności we wszystkim co robimy. Dzięki temu naprawdę możemy skupić się na swoich pasjach." Ola, lat 16
"Liceum Da Vinci jest naprawdę fajne. Super nowoczesne, ma świetne wyposażenie i wszystkie potrzebne pomoce naukowe. Bardzo doceniam nauczanie zdalne, które jest tutaj bardzo dobrze zorganizowane. Polecam!" Kuba, lat 15
"W Da Vinci podoba mi się naprawdę wszystko. Klasy są super, nauczyciele bardzo pomocni, a koledzy i koleżanki to znajomi na całe życie. Chciałabym się dostać na studia za granicą i wiem, że z pomocą liceum Da Vinci to się na pewno uda!" Nadia, lat 16
"Nasza szkoła to prawdziwy przykład jedności w różnorodności. Mamy uczniów z różnych krajów, dzięki czemu poznajemy różne kultury i środowiska. Dzięki zajęciom w j. angielskim bardzo sprawnie teraz się tym językiem posługuję. Super!" Peter, lat 15
"Rok szkolny w Da Vinci był dla mojego dziecka wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy eksperymentowaliśmy z edukacją poza Indiami. Szkoła naprawdę sprawiła, że ​​ten czas był wartościowy i niezapomniany dzięki sprzyjającemu środowisku dla dzieci. Mój syn lubił zajęcia, wycieczki z nauczycielami i swoich rówieśników. Nauczyciele byli zawsze bardzo przyjaźni i otwarci oraz gotowi do przyjmowania informacji zwrotnych." Tata Vedaanta

Szukasz dobrego liceum?

Nie zwlekaj, rekrutacja trwa!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas na Facebooku!

lub

Zostaw swojego maila, a my odezwiemy się do Ciebie!