Grudzień w Da Vinci’s International High School
Grudzień w Da Vinci’s International High School
5.1.2022

Grudzień w Da Vinci's

Ostatni miesiąc był dla nas czasem przygotowywania się do świąt Bożego Narodzenia, wspólnych spotkań i pokazywania innym, że są dla nas ważni. Również uczniowie liceum zaangażowali się w kilka działań związanych z tą okazją.

 

Dekoracje świąteczne

Na korytarzach i w salach naszej szkoły pojawiły się liczne dekoracje, które jeszcze bardziej wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Motywem przewodnim były oczywiście choinki, ale nie zabrakło także śnieżynek, bałwanków czy bombek. Na szafkach na książki wyglądają one szczególnie dobrze.

 

 

Spotkania świąteczne

Uczniom liceum udało się również spotkać na chwilę, aby obdarować się prezentami i złożyć sobie życzenia. Wszystko to w świątecznym klimacie, stworzonym przez choinki i świeczki. Czekał na nich również poczęstunek i chyba każdy ucieszył się z prezentu, jaki dostał.

 

 

Pomoc w przedstawieniu świątecznym

Na koniec warto też wspomnieć o przedstawieniu na podstawie "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa przygotowanym przez szkołę podstawową, w którym pojawiły się też uczennice liceum. Przyjęły rolę konferansjerów zapowiadających występ i wprowadzających widzów w temat. Całe przedstawienie można obejrzeć poniżej.